گارانتی


گارانتی محصولات

تمامی محصولات ایران سندینگ با برگ گارانتی و با تضمین اصالت کالا برای اطمینان خاطر خریدارن محترم در اختیارشان قرار می گیرد مفتخریم توانسته ایم در زمنیه واردات , فروش و خدمات پس از فروش انواع دوربین های نقشه برداری و انواع GPSهای ایستگاهی شرکت سندینگ به ایران بسیار موفق عمل کرده و کلیه محصولات به روز این شرکت را با بهترین خدمات به مشتریان خود عرضه کنیم.
ایران سندینگ مفتخر به کسب رضایتنامه کاری از مشتریان بوده و مفتخریم توانسته ایم سابقه ای درخشان را به گواهی مشتریان , در کارنامه کاری خود به جای بگذاریم .
گارانتی محصولات می‌تواند به خریدار اطمینان بیشتری دهد و اعتبار یک مجموعه را نمایش دهد. داشتن گارانتی به معنای دادن اطمینان به مشتری از خرید است تا در صورت بروز مشکل بتوانند از آن استفاده کنند. تمام محصولات ما دارای گارانتی می‌باشند. ابتدا باید متذکر شویم تمام موارد مربوط به ضمانت‌نامه محصولات و پشتیبانی محصول را با دقت مطالعه نمایید.

شرایط گارانتی:

 • درموقع خرید دقت فرمائید که دستگاه حتما دارای هولوگرام امنیتی ایران سندینگ باشد،درغیراینصورت دستگاه فاقد گارانتی می باشد.
 • قطعات مصرفی مانند باطری و لوازم جانبی شامل گارانتی نمی باشد.
 • درصورت بازشدن و تعمیر دستگاه درمحلی غیر از تعمیرگاه شرکت،گارانتی دستگاه ابطال خواهد شد.
 • عیوب و مشکلاتی که توسط ضربه ویا استفاده غیراصولی از دستگاه صورت گرفته باشد شامل گارانتی نمی باشد.
 • هر گونه تعمیر توسط اشخاص غیر مجاز موجب ابطال این ضمانت‌نامه خواهد شد.
 • ایرادات ناشی از شکستگی، ضربه، تغییر فرم، گرد و خاک، شوک الکتریکی و نفوذ مایعات شامل گارانتی نمی‌باشد.
 • مخدوش بودن شماره سریال دستگاه موجب ابطال این ضمانت نامه خواهد شد.
 • تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و نرم افزارها به هنگام استفاده از خدمات گارانتی بعهده خریدار بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین رفتن اطلاعات دستگاه ندارد.
 • ارائه اصل کارت گارانتی جهت استفاده از خدمات گارانتی الزامی می‌باشد.
 • مسئولیت و هزینه حمل دستگاه تا مرکز خدمات به عهده خریدار می‌باشد.
 • کلیه خدمات نرم افزاری شامل گارانتی نمی‌باشد.
 • مخدوش بودن هولوگرام های دستگاه آن‌را از شرایط گارانتی خارج می‌کند.

  تعمیر دستگاه

  به هیچ وجه از تعمیر دستگاه توسط شخص دیگری کمک نگیرید.هر چند که فرد مورد نظر شما متخصص و توانمند باشد.
  تعمیر و باز شدن دستگاه توسط افراد غیره موجب ابطال گارانتی می‌شود.
  هم‌چنین یک فرد که دانش و تخصص کافی ندارد می‌تواند به جای تعمیر کردن آسیب بیشتری به دستگاه بزند.
  این موضوع می‌تواند بیش از خرابی دستگاه مشکل‌ساز شود.
  ممکن است دستگاه ایراد جزئی داشته باشد و متخصصین بتوانند آن را در مدت کوتاهی حل کنند.
  هنگامی که فردی بدون تخصص دستگاه را تعمیر می‌کند حتی اگر در خوشبینانه ترین حالت بتواند دستگاه را تعمیر کند، ممکن است به صورت ناشیانه و غیر عمد به سایر قسمت‌های دستگاه صدمه بزند که در چند روز اول متوجه به وجود آمدن مشکلات نشوید اما در آینده مشکلات جدی‌تر برای دستگاه به وجود می‌آید.
  این مسئله می‌تواند زمان زیادی را از متخصصین برای حل مشکل بگیرید و در برخی مواقع دستگاه را به طور کامل از کار می‌اندازد و مصرف کننده نمی‌تواند از آن محصول استفاده کنید.
  توجه داشته باشید که تعمیر دستگاه توسط اشخاص غیر مرتبط باعث ابطال گارانتی محصولات می‌شود هر چند که دستگاه به درستی تعمیر شده باشد.

  هنگامی که دستگاه شامل گارانتی نمی‌شود چه باید کرد؟

  توصیه مجموعه ما به شما این است که در درصورت بروز هر مشکل یا ایراد با وجود این‌که محصول شامل گارانتی نمی باشد یا مدت اعتبار آن به پایان رسیده است، باز هم مشکل را با شرکت در میان بگذارید. مجموعه ما می‌تواند بیش از هرکسی راهکار مناسب را ارائه دهد و در کم‌ترین زمان ممکن، مشکل شما را برطرف نماید.